Szukaj

Dzień Kobiet

W niedzielę, 6 marca 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Golicach odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.


Tego dnia, dwa autokary objechały gminę Cedynia aby każda chętna kobieta mogła uczestniczyć w tej uroczystości. Po dotarciu na miejsce, Panie zostały mile przywitane i obdarowane przez przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Nowaka oraz wiceprzewodniczącego Andrzeja Mazura symbolicznym goździkiem.
Miłym akcentem i otwarciem uroczystości było złożenie życzeń przez gospodarzy imprezy i prezentacja fraszek o kobietach i miłości.
Po chwili humoru na scenie pojawiła się największa atrakcja tego wieczoru – duet ,,Jackpot” - Finaliści X Edycji Must Be The Music. Kasia Buja - wokal, Maciej Kazuba – gitara, wokal.
Para ta jest zgrana nie tylko na scenie ale również w życiu prywatnym, dlatego występ był pełen romantyzmu i dobrego humoru.
Wśród wykonywanych utworów pojawiły się między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej.
Po zachwycającym koncercie na Panie czekał słodki poczęstunek oraz kawa i herbata, przy organizacji którego pomogli Krzysztof Górecki oraz Sławomir Kruszyński, za co serdecznie dziękujemy.
Organizatorami wydarzenia był Urząd Miejski w Cedyni oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

GALERIA