Szukaj

Zostań Wolontariuszem 25 Finału WOŚP!

Chcesz zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze w czasie 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Super! Możesz to zrobić właśnie tak:

Przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza (http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Regulamin%20Wolontariusza%2025_%20Finalu%20WOSP%281%29.pdf)

Jeżeli jesteś uczniem jednej ze szkół w gminie Cedynia, zgłoś się do sztabu WOŚP, którego siedziba mieści się w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu, który poprowadzi Ciebie przez proces rekrutacji. Nabór już się rozpoczął i potrwa do wyczerpania limitu miejsc. Jadnak nie dłużej niż do 9 grudnia. Pamiętaj więc, że liczy się kolejność zgłoszenia i czas! – Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.

Jeżeli nie jesteś uczniem ale tzw. osobą indywidualną przyjdź do sztabu z dokumentem tożsamości celem wypełnienia ankiety wstępnej Kandydata na Wolontariusza. Osoby niepełnoletnie w dniu zgłoszenia z rodzicem lub opiekunem prawnym!

Przygotuj zdjęcie w formacie JPG o wymiarach nie mniejszych niż 600×800 pikseli. Zdjęcie powinno przypominać legitymacyjne, wyraźne, bez ciemnych okularów.

Kandydaci na Wolontariuszy zostaną zarejestrowani w Bazie WOŚP i po spełnieniu wszystkich warunków 15 stycznia 2017 otrzymają identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście. Pamiętaj! Sztab dysponuje ograniczoną liczbą wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału.

Zostań Wolontariuszem 25 Finału WOŚP!