Szukaj

Dzień Kobiet 2019 - relacja

Kto chciał i przyjechał na zaproszenie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu do Golic 9 marca br., na obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet, nie żałował, bo zabawa była przednia. Wszystkie panie przywitane były przez burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Głowniaka kwiatkiem i lampką szampana, a po życzeniach odśpiewano gromkie “Sto lat”.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do świetlicy osiedlowej

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz rodziców do świetlicy osiedlowej, gdzie mamy przygotowane dla was mnóstwo zajęć! Będzie muzyczne, teatralnie, sportowo i oczywiście WESOŁO! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy do świetlicy Tęcza

Czas ferii zimowych już za nami. Ale nadal mamy coś na ogrzanie! Zapraszamy Was na zajęcia do świetlicy Tęcza, w której czeka na Was przygotowany plan zajęć. Codziennie będziemy gotować, smażyć, piec. Przyjdźcie do Nas, a zobaczycie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy

7 lutego w świetlicy osiedlowej zorganizowany został bal karnawałowy. Dzieci, które przybyły na bal przebrały się w różne stroje karnawałowe. Mogliśmy podziwiać m.in. kościotrupów, klauna, księżniczki, Harry Pottera. Podczas balu odbyły się konkursy i zabawy wraz z nagrodami. Nie zabrakło również pląsów. Wybraliśmy króla i królową balu, a także najładniejsze stroje karnawałowe. (I, II i III miejsce oraz 3 wyróżnienia). Dla uczestników został przygotowany słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...