Szukaj


1 października 2016r spotkamy się na cedyńskim rynku by podczas festiwalu zaprezentować lokalne produkty z naszego regionu i podsumować konkurs na dynię z Cedyni.

Nie lada gratkę mieli miłośnicy historii i regionaliści w piękną słoneczną niedzielę 18 września 2016r.

„Dziedzictwo i społeczności” jest ogólnoeuropejskim tematem Europejskich Dni Dziedzictwa w 2016 roku.

Głównym sponsorem tegorocznych Dożynek Gminnych 2016 były Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.

11 września 2016 r. mieszkańcy naszej gminy złożyli uroczyste podziękowania za tegoroczne zbiory i prośby o pomyślność przyszłych. Gminne Dożynki w Bielinku były naszym wspólnym świętem i zarazem odpoczynkiem po ciężkiej pracy. Była to również okazja do podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w zbiory, dzięki którym na nasze stoły trafiają dary natury.

1 października 2016r spotkamy się na cedyńskim rynku by podczas 2.Festiwalu „Cedynia na okrągło” zaprezentować lokalne produkty z naszego regionu i podsumować konkurs na dynię z Cedyni.

Zapraszamy na Jarmark Cysterski oraz sesję popularnonaukową dotyczącą 750-lecia założenia opactwa Cysterek w Cedyni.

Podczas wakacyjnej przerwy w nauce  od 24.06- 31.08. 2106r. Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował dla dzieci i młodzieży szeroki program Aktywnych wakacji.

Dnia 31 sierpnia na polu namiotowym w Cedyni odbyło się ognisko integracyjne połączone z animacjami dla dzieci na zakończenie wakacji.

Dnia 30.08.2016r. w świetlicy osiedlowej na Sójczym wzgórzu, odbyła się dyskoteka zorganizowana w ramach programu „Aktywne wakacje” na zakończenie wakacji.

Tegoroczny sezon kąpielowy w Cedyni był spokojny i bezwypadkowy. Miejsce Wykorzystywane do Kąpieli było otwarte dla amatorów wypoczynku nad wodą od 4 lipca do 31 sierpnia 2016r.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu z siedzibą Plac Wolności 4, 74-520 Cedynia, ogłasza nabór do pracy na stanowisko – Pracownik gospodarczy .

Cedyńskie święto plonów odbędzie się 11 września 2016r w Bielinku.