Szukaj


Dotyczące obsługi gastronomicznej oraz sprzedaży napojów w tym alkoholowych niskoprocentowych podczas Dożynek Gminnych 2017.

Dokumentacja filmowa całego projektu , w trakcie wydarzenia Dożynki Gminne 2017 oraz podczas Festiwalu Cedynia na okrągło.

Wykonanie zdjęć profesjonalnych – dokumentacja całego projektu , w trakcie wydarzenia Dożynki Gminne 2017 oraz podczas Festiwalu Cedynia na okrągło.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza w czwartek 15 września 2016 r. Sołtysów, przedstawicieli rad sołeckich oraz przedstawicieli Stowarzyszeń działających na terenie gminy Cedynia na spotkanie dotyczące uzgodnienia wspólnego kalendarium wydarzeń kulturalnych, sportowych i rocznicowych na rok 2017.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na dyskotekę w ramach zakończenia wakacji.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na ognisko z pieczeniem kiełbasek, które odbędzie się na zakończenie wakacji.

Dziękujemy sponsorom i darczyńcom oraz osobom i firmom, które przyczyniły się do przygotowania Święta Lubiechowa Dolnego.

Dnia 13.08.2016r. odbył się Festyn w Golicach, organizowany przez Sołtys Annę Wasążnik wraz z Radą Sołecką w Golicach, Radnego Rady Miejskiej w Cedyni, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, oraz Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych.

1 października 2016r spotkamy się na cedyńskim rynku by podczas 2 Festiwalu „Ce-dynia na okrągło” zaprezentować lokalne produkty naszego regionu i podsumować konkurs na dynię z Cedyni.

Sołtys Dariusz Kopij wraz z Radą Sołecką Starego Kostrzynka, Radny Rady Miejskiej Zdzisław Tondel, Koło Gospodyń Wiejskich w Starym Kostrzynku, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na piknik wiejski NAD ROZLEWISKIEM.

Dotyczące obsługi gastronomicznej oraz sprzedaży napojów w tym alkoholowych niskoprocentowych podczas Dożynek Gminnych 2016

Dnia 09.08. w ramach programu "Aktywne wakacje", odbyła się wycieczka nad morze.

Wynajem sceny, wynajem nagłośnienia i oświetlenia podczas Dożynek Gminnych 2016 w Bielinku.

Dnia 04.08.2016r. animatorki z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Pani Ewelina Świderska oraz Pani Eliza Ługowa udały się ponownie do Osinowa Dolnego w ramach programu "Aktywne wakacje". Czwartkowy dzień rozpoczęty został spacerem do najdalej wysuniętego na zachód punktu Polski.

Sołtys Anna Wasążnik wraz z Radą Sołecką w Golicach, Radny Rady Miejskiej w Cedyni Rafał Siwiela, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych- Kopalnia Golice zapraszają na LETNI FESTYN W GOLICACH.

Wspólny występ grup tanecznych młodzieży z Polski i Niemiec zakończył czterodniowe warsztaty w Lunow. Próby trwały już od wtorku 26 lipca 2016r. Finałowy występ w sobotę 30 lipca zgromadził liczną widownię - głównie rodziców  uczestników warsztatów w Lunow.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Lubiechowa Dolnego, Sołtys Renata Jasnos wraz z Radą Sołecką, Radny Rady Miejskiej w Cedyni Bogusław Rajnert, Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiechowie Dolnym, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na ŚWIĘTO LUBIECHOWA DOLNEGO.