Szukaj


Wynajem i obsługa toalet wraz z transportem, montażem i demontażem urządzeń, w trakcie wydarzenia Dożynki Gminne 2017 oraz podczas Festiwalu Cedynia na okrągło.

Wynajem sceny, wynajem nagłośnienia i oświetlenia, podczas Dożynek Gminnych 2017 w Golicach oraz podczas Festiwalu Cedynia na okrągło.

Już po raz ósmy Centrum Spotkań w Lunow / Niemcy zaprosiło młodzież z Gminy Cedynia na warsztaty taneczne, które odbędą się w dniach 26 lipca do 30 lipca 2016r.

Dnia 21 lipca w świetlicy osiedlowej na Sójczym wzgórzu w Cedyni, po tygodniowej przerwie spotkaliśmy się ponownie na warsztatach rękodzieła artystycznego.

Zapraszamy wszystkich miłośników lotnictwa a zwłaszcza dzieci i młodzież na Piknik modelarski, który odbędzie się w sobotę 30 lipca 2016r. na łące vis a vis Góry Czcibora przy drodze wojewódzkiej nr 124. na dawnym lądowisku dla samolotów rolniczych, pomiędzy Cedynią a Osinowem Dolnym.

Dnia 28.07.2016r. w ramach programu „Aktywne wakacje” odbędzie się wyjazd autokarowy pod hasłem:

Sołtys Zenon Pikuła wraz z Radą Sołecką Piasku, KGW Piasek oraz OSP Piasek zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 23 lipca 2016 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Piasku.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza w ramach programu „Aktywne wakacje” wszystkie dzieci z Osinowa Dolnego do wzięcia aktywnego udziału w grach i zabawach na świeżym powietrzu, warsztatach plastycznych i technicznych, wycieczkach oraz spacerach edukacyjnych.

W sobotę 9 lipca 2016r. Sołtys Anna Numryk wraz z Radą Sołecką Lubiechowa Górnego, Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Strażą Pożarną serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Lubiechowa Górnego na ,,Powitanie lata”.

W związku z silnym wiatrem i dużym falowaniem na rzece, nie jest możliwe doholowanie głównej tratwy Flisu Odrzańskiego do miejsca spotkania z mieszkańcami Gminy Cedynia przy dawnej przeprawie promowej w Bielinku

Zaproszenie do złożenia oferty na remont świetlicy wiejskiej w Czachowie (Gmina Cedynia).

W środę 6 lipca 2016r. do Bielinka w Gminie Cedynia zawita XXI Flis Odrzański organizowany przez Ligę Morską i Rzeczną, Stowarzyszenie na Rzecz Miast i Gmin Nadodrzańskich, Urzędy Marszałkowskie Województw Nadodrzańskich, a także Fundację Flis Odrzański.

Już w najbliższą sobotę 9 lipca 2016r. po raz kolejny przy świetlicy wiejskiej w Bielinku spotkają się śpiewający przyjaciele zespołu Kalimera.

W ramach Dni Cedyni 2016 24 czerwca w murach średniowiecznych cedyńskiego klasztoru odbyła się V Konferencja naukowa poświęcona przeszłości i dziedzictwu ziemi cedyńskiej pt.  „Cedynia w czasie i w przestrzeni”.

Dnia 30.06.2016 do biblioteki zawitały, na cykliczne spotkanie „ Poranek Malucha” milusińscy z cedyńskiego przedszkola. W związku z tym, iż zaczynają się wakacje, rozmawialiśmy z dziećmi jak miło i bezpiecznie je spędzić.

Podczas wakacyjnej przerwy w nauce 24.06-31.08.2016r – Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w przygotowanym programie Aktywne wakacje.