Szukaj


Dostosowanie sceny, wynajem nagłośnienia, oświetlenia, płotów wraz z obsługą podczas Dni Cedyni 2018

Dotyczące obsługi gastronomicznej oraz sprzedaży napojów w tym alkoholowych niskoprocentowych podczas Dni Cedyni 2018

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Czcibor Cedynia serdecznie zaprasza byłych i obecnych zawodników, działaczy sportowych oraz wszystkich zainteresowanych, na spotkanie pt. Z dziejów Klubu Sportowego Czcibor Cedynia, które odbędzie się w Sali posiedzeń Rady Miejskiej ratusza w Cedyni w niedzielę 5 czerwca 2016r o godz. 18.00.

Kilkadziesiąt osób skorzystało z programu zaproponowanego podczas pikniku w sobotnie południe i uczciło  „Dzień Cedyńskiego Parku Krajobrazowego”.

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/2016 z dnia 20 maja 2016 roku na usługę ustawienia i obsługi wesołego miasteczka podczas imprezy plenerowej "Dni Cedyni 2016"

Konkurs na najciekawsze przebranie - eko strój w odcieniach zieleni - odbędzie się 21 maja podczas Pikniku Rodzinnego pod Górą Czcibora z okazji Dnia Cedyńskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy dzieci z gminy Cedynia na wyjazd do Morynia z okazji dnia Dziecka. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy w świetlicach wiejskich, biurze COKiS oraz bibliotekach. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zespół Parków Krajobrazowych woj. Zachodniopomorskiego serdecznie zapraszają w sobotę 21 maja 2016 r. na piknik rodzinny z okazji Dnia Cedyńskiego Parku Krajobrazowego. 

W piątek 13 maja 2016r zapraszamy na Cedyńską Noc Muzeów. Muzeum Regionalne w Cedyni oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, wspólnie z partnerami, przygotowali dla miłośników historii kilka niespodzianek.