Szukaj


Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na warsztaty fotograficzne skierowane do uczestników zajęć świetlicowych oraz wszystkich chętnych.

Biblioteka w Cedyni  ma przyjemność poinformować iż otrzymała od Fundacji Kulczyk Fundation materiały dydaktyczne dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i rocznego przygotowania przedszkolnego „ Mądre bajki z całego świata”.

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy,
wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery,
miłych spotkań z Najbliższymi.

22 marca na polu namiotowym cedyńskie dzieci powitały wiosnę. Z przygotowaną wcześniej Marzanną udaliśmy się na pole namiotowe, aby paląc ją symbolicznie pożegnać zimę.

Prawdziwie wiosenna aura towarzyszyła drugiemu Jarmarkowi Wielkanocnemu w Cedyni.
Palmy, pisanki, drożdżowe króliczki, ozdoby wielkanocne i  produkty regionalne,  takie jak miody, sery czy wędliny można było obejrzeć i nabyć w sobotę 19 marca przy Placu Wolności w Cedyni.

Dnia 17 marca w świetlicy osiedlowej odbyły się po raz kolejny warsztaty rękodzieła. Tym razem uczestnicy wykonywali palmy wielkanocne.

Dnia 18 marca 2016r. w Cedyńskich Bibliotekach odbyło się cykliczne spotkanie „Poranek Malucha”.

12 marca 2016 r. w Lubiechowie Górnym odbyło się spotkanie dzieci ze strażakami. Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z przyczynami i skutkami pożarów,

Powitanie wiosny w Cedyni
Wtorek, 22 marca 2016 r.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Cedyńskimi Bibliotekami oraz Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie zapraszają do udziału w

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do składania ofert na:

Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu
zapraszają na
JARMARK WIELKANOCNY

sobota, 19 marca 2016r.  Plac Wolności w Cedyni
godz. 12:00 - 16:00

Lubiechów Górny na dawnej fotografii
Prelekcja historyczna z pokazem multimedialnym

czwartek 17 marca 2016r
godzina 18.00
Świetlica wiejska w Lubiechowie Górnym

Dnia 10 marca w świetlicy osiedlowej na sójczym wzgórzu miało miejsce kolejne spotkanie pt. „Warsztaty rękodzieła artystycznego”.

W niedzielę, 6 marca 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Golicach odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.

W dniu 03.03.2016r. w Bibliotece w Cedyni odbył się "Mały Konkurs Recytatorski".

Dnia 3 marca w świetlicy osiedlowej odbyły się kolejne warsztaty rękodzieła artystycznego prowadzone przez panią Stanisławę Kopczyńską.

Dnia 2 marca br. odbyły się warsztaty fotograficzne w świetlicy w Lubiechowie Górnym.

Już po raz szósty w naszym kraju, a po raz pierwszy w gminie Cedynia 1 marca 2016 obchodziliśmy narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku gmina Cedynia postanowiła uczcić to święto państwowe nie ograniczając się do wywieszenia flag narodowych.