Szukaj


21 lutego 2016r. po raz pierwszy w Cedyni obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK zorganizowali Familijny rajd pieszy.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy: Wychowawca świetlicy - http://bip.cedynia.pl/Article/id,913.html

Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski mają zaszczyt zaprosić wszystkie Panie na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w niedzielę 6 marca 2016r o godzinie 16.00, do świetlicy wiejskiej w Golicach.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na warsztaty fotograficzne skierowane do uczestników zajęć świetlicowych. Każdego tygodnia Koło fotograficzne działające przy COKiS, będzie odwiedzać świetlice wiejskie z terenu Gminy Cedynia.

Z żalem informujemy, że w dniu 18 lutego 2016r. odszedł od nas nasz Przyjaciel – Janusz Władysław Szymański.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK zaprasza w niedzielę 21 lutego 2016r. na Familijny rajd pieszy z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego.

W związku z uwagami zgłaszanymi przez potencjalnych oferentów, wskazującymi na nierealność terminu wykonania umowy opisanej w zapytaniu ofertowym 01/2016 dot. Wykonywania dokumentacji konserwatorskiej i projektu budowlanego obiektów nieruchomych wpisanych do rejestru wojewódzkiego  konserwatora zabytków, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu po analizie treści zapytania ofertowego – cofa zapytanie ofertowe nr 01/2016.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że planowany na dzień 13 lutego (sobota) zimowy rajd pieszy  na zakończenie ferii zimowych na trasie  Cedynia – Góra Czcibora – Cedynia, został przesunięty na przyszłą niedzielę tj. 21 lutego 2016r.

10 lutego o godz. 12:00 zapraszamy Państwa do Biblioteki Miejskiej w Cedyni na spotkanie autorskie z Ryszardem Mateckim.

Dnia 1 lutego 2016 roku w świetlicy Osiedlowej na Sójczym Wzgórzu odbyło się oficjalne rozpoczęcie programu "Aktywne Ferie", których organizatorem jest Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Gmina Cedynia.

Dnia 27 stycznia br. odbyły się warsztaty fotograficzne organizowane przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

Kolejne spotkanie z cyklu „Poranek Malucha” za nami.  To spotkanie różniło się od poprzednich a to dzięki uczniom z klasy II B Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Cedyni, którzy przygotowali dla najmłodszych przedstawienie pt. „ Proszę Państwa oto Rok”.