Szukaj


Szanowni Państwo. W związku z zakończeniem z dniem 31 grudnia 2016r. mojej misji w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu, proszę o przyjęcie moich serdecznych podziękowań za dotychczasową współpracę. Dziękuję za okazaną życzliwość, zaufanie i zrozumienie we wspieraniu inicjatyw służących rozwojowi i promocji Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, podczas pełnienia przeze mnie zaszczytnej funkcji dyrektora tejże placówki.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski pragną serdecznie podziękować za udzieloną pomoc, wsparcie i współpracę przy organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz Wigilii miejskiej w Cedyni 18 grudnia 2016r.

Informujemy, iż Biblioteka Miejska w Cedyni w miesiącu styczniu 2017 jest czynna w godzinach od 7:00 - do 15:00.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy – Wigilię Miejską do Cedyni.

Z radością pragniemy poinformować, że nowa strona Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu rusza oficjalnie 1 stycznia 2016r. Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej działalności. Dane kontaktowe, zapowiedzi imprez, kalendarium oraz relacje z wydarzeń. Czytelnicy znajdą tu informacje o realizowanych spotkaniach i warsztatach a także przyszłych projektach, które zamierzamy wdrażać w ramach naszej misji. Mamy nadzieję, że strona internetowa będzie jedną z form komunikacji z naszymi odbiorcami.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2016 Roku życzą Paweł Pawłowski dyrektor wraz z pracownikami Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski pragną serdecznie podziękować za udzieloną pomoc, wsparcie i współpracę przy organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz Wigilii miejskiej w Cedyni 20 grudnia 2015r.

Najbardziej oczekiwana książka roku! Nowa epicka powieść Olgi Tokarczuk! Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów. To właśnie w połowie XVIII wieku, u progu Oświecenia i przed rozbiorami, wybitna pisarka poszukuje odpowiedzi na pytania o dzisiejszy kształt naszej części Europy.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy – Wigilię Miejską do Cedyni. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 20 grudnia 2015 r. Świąteczny Jarmark rozpoczniemy uroczyście o godz. 12.30 przy Placu Wolności w Cedyni.

Mikołajkowy wieczór 6 grudnia 2015 r. był dla mieszkańców Gminy Cedynia okazją do spotkania na Placu Wolności, by w licznym gronie uroczyście zapalić lampki na choince. Spotkanie, zorganizowane przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, prowadził dyrektor Paweł Pawłowski.

Przyłącz się do akcji WOŚP 2016! Przekaż fanty na licytację i loterię fantową! 10 stycznia 2016 roku 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wszystkich, którzy pragną wesprzeć cedyńską zbiórkę na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów, zapraszamy do uczestnictwa w zbiórce fantów, które zostaną przeznaczone na loterię fantową i licytację podczas finału WOŚP w Cedyni. Zbiórka na terenie Osinowa Dolnego odbędzie się  w sobotę 12 grudnia 2015 r.