Szukaj


Dot. wykonywania dokumentacji konserwatorskiej i projektu budowlanego obiektów nieruchomych wpisanych do rejestru wojewódzkiego  konserwatora zabytków.

Podczas zimowej przerwy w nauce - 01-14 lutego - Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w przygotowanym programie Aktywne ferie.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza w czwartek 21 stycznia 2016r, wszystkie Babcie i Dziadków, na spotkanie z okazji Ich święta, które odbędzie się w świetlicy osiedlowej na Sójczym wzgórzu w Cedyni o godz. 17.00.

Dnia 14 stycznia 2016 roku w Świetlicy Osiedlowej na Sójczym Wzgórzu w Cedyni miało miejsce spotkanie z Mikołajem. 

Dnia 15 stycznia 2016 roku dzieci i młodzież z Cedyni wzięły udział w XII Przeglądzie Jasełek w Baniach, gdzie zaprezentowały swoje przedstawienie pod tytułem „Jasełka na wesoło”.

Nowy Rok dla cedyńskiego Muzeum rozpoczął się niezwykle pomyślnie. Mieszkaniec przygranicznego Neulewin, obywatel Niemiec – pan Jan Rhode, przekazał imponujący zbiór  obiektów etnograficznych do muzealnej kolekcji.

W niedzielne popołudnie i wieczór 10 stycznia 2016r. na Placu Wolności zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W niedziele 10 stycznia 2016r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Cedyni.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na zajęcia fotograficzne. Pierwsze spotkanie informacyjno - organizacyjne odbędzie się we wtorek 12 stycznia 2016r. w Świetlicy Tęcza przy Placu Wolności 4.  o godz. 18.00.