Szukaj

Mały Konkurs Recytatorski - wyniki

Dnia 14.03.2017 w Bibliotece Miejskiej w Cedyni odbył się Mały Konkurs Recytatorski. Łącznie wzięło w nim udział 31 uczniów z trzech szkół z gminy Cedynia, w kategoriach wiekowych : I-III, IV-VI i gimnazjum.

Nominację do przeglądu powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego otrzymali : kategoria I-III - Maria Paluch - Paweł Ignarski - Zuzanna Szczerba kategoria IV-VI - Patrycja Szczerba - Agata Krupińska - Zuzanna Jendraszczyk kategoria gimnazjum - Julia Nykiel - Beata Dziura - Weronika Nykiel W skład komisji weszli : Przewodniczący- Janusz Rusak Członkowie: Joanna Patrzykowska, Stella Blachnierek, Jagoda Mirochna.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, natomiast pozostali biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy uczestnictwa. Przegląd powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się 24 marca 2017 o godz. 9:00 w Centrum Kultury w Chojnie. Zwycięzcom gratulujemy, i tym samym życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu, natomiast pozostałym uczestnikom, jak również ich opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i trud w przygotowanie do tegorocznej edycji. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Urząd Miejski w Cedyni.

GALERIA

Mały Konkurs Recytatorski - wyniki