Szukaj

Walentynkowy zawrót głowy

Święto Zakochanych nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował „Walentynkowy zawrót głowy”. Będą tańce, zabawy walentynkowe, wręczenie walentynek, wybierzemy Miss i Mistera Walentynek.

Ferie z OPS Cedynia

W ramach ferii zimowych w dniu 8 lutego dzieci z cedyńskich świetlic odwiedziły OSP w Cedyni. Uczestnicy mieli możliwość poznania tajników pracy strażaka, zobaczyć jak wyglądają wozy strażackie, sprzęt służący do gaszenia pożarów, a także ubrania, czy kaski .Przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy przymierzając hełm, czy wsiadając do wozu bojowego. Panowie strażacy przypomnieli również o zasadach bezpieczeństwa i sytuacjach, w których należy zawiadomić straż pożarną.

Ferie w Cedyni

W kolejnym dniu ferii wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu, po powrocie czekało na nas ognisko. Piekliśmy kiełbaski, ziemniaki, które potem zjedliśmy ze smakiem. Po posileniu się przyszedł czas na zabawy wkoło ogniska. Były skoki w workach, zabawy z hula-hop, lisie ogonki, mumia, ciuciubabka. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Ferie na półmetku!

W drugi tygodniu ferii przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji oraz zajęcia, podczas których razem z nami spędzicie mile czas.Zapraszamy na gotowanie i smażenie pyszności. Udamy się z wizytą do naszych cedyńskich strażaków, gdzie przyjrzymy się jak wygląda ich praca oraz pójdziemy do lasu. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami. Czekamy na Was!

Informacja

Informujemy iż, od 1 lutego 2019 r. biuro Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu czynne będzie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Sobotnie wieczory filmowe w Łukowicach

Sołtys wraz z Radą Sołecką Łukowic, Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia, Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych  na sobotnie wieczory filmowe w Łukowicach. Już w tą sobotę, 02.02.2019 rok około godziny 17:00 rozpoczniemy seans filmu „Straszny dom”. Zapraszamy również wcześniej, od godziny 16:00 będziemy przygotowywać wspólnie przekąski do filmu.

Do Cedyni przyjedzie Mikołaj

Do Cedyni przyjedzie Mikołaj z workiem pełnym prezentów! W piątek 1 lutego br. o godzinie 16:15 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym (ul. Mieszka I 21) w holu głównym,Święty Mikołaj wraz z Miastem i Gminą Cedynia i z pomocą elfów z COKiS zapraszają na Cedyńskie Mikołajki.

WOŚP 2019 - podsumowanie

 WOŚP 2019 - podsumowanie

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało nam się zebrać pokaźną sumę, którą przekazujemy dla Fundacji.  Po obliczeniach bankowych, podajemy oficjalną kwotę: zebraliśmy w sumie 28.350 złotych (w tym euro).  Jesteśmy dumni, ze każdego roku mieszkańcy gminy Cedynia tak licznie przyłączają się do tej akcji i kwestują na szczytny cel.  Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli coś od siebie.  Oświadczamy również, że będziemy wspierać Orkiestrę do końca świata i jeden dzień dłużej. Pomaganie jest dziecinnie proste!

WOŚP 2019 - podsumowanie

WOŚP 2019 - podsumowanie

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, choć jeszcze czujemy te emocje. W organizację tej wspaniałej imprezy zaangażowało się mnóstwo osób, które wspólną pracą przygotowały dla mieszkańców gminy Cedynia atrakcje związane z finałem WOŚP.

WOŚP 2019 w Cedyni

WOŚP 2019 w Cedyni

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Cedynia na 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. W tym roku spotykamy się w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni, na korytarzu z podium.