Szukaj

WWW w Łukowicach 6

„..Tak wiele Nas łączy z tymi, którzy byli przed nami…” Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną zapraszają na kolejne spotkanie w ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek, dofinansowanego ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.  

Już w piątek 21 września 2018 roku, zaczynamy o godzinie 19:00. Bohaterem filmu będzie Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak on marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...

Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny poczęstunek (napoje, suche przekąski) oraz pamiątka z Łukowic. Współorganizatorzy wydarzenia to Sołtys wraz z Radą Sołecką Łukowic, Gmina Cedynia, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

WWW w Łukowicach 6