Szukaj

Święto wszystkich Pań

8 marca to wyjątkowa data. To dzień, w którym swoje święto obchodzą wszystkie Kobiety. Dzień, kiedy są szczególnie doceniane przez mężczyzn zarówno z rodziny, jak i z miejsc, w których pracują. Tego dnia świętowały również Panie z gminy Cedynia.

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się w świetlicy wiejskiej w Golicach. Na obchody święta przybyło wiele Pań z całej gminy. Wszystkie piękne, uśmiechnięte, w oczekiwaniu na wspólne świętowanie. Każda z Pań otrzymała w prezencie kwiatka.

Zgromadzeni goście mogli częstować się ciastem ufundowanym przez radnych gminy Cedynia oraz sołtysów. Wszyscy świetnie się bawili przy występie Pana Grzegorza Janowskiego, który uświetnił przyjęcie doskonałym repertuarem.

Panie usłyszały życzenia w imieniu męskiej społeczności naszej gminy z ust Przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Nowaka, sołtysa Golic Kazimierza Zielińskiego, dyrektora COKiS Andrzeja Łazowskiego oraz kierownika COKiS Roberta Górskiego.

Dla zgromadzonych wystąpiły również wspaniałe mieszkanki gminy – pani Barbara Jaszczak opowiedziała kilka zabawnych historii, a pani Zdzisława Abramowicz wyrecytowała wiersz z okazji Dnia Kobiet.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom przybyłym na obchody Dnia Kobiet i cieszymy się tym samym, że po raz kolejny możemy spotykać się w większym gronie i integrować się, rozmawiać, żartować i po prostu – spędzać razem miło czas.

Organizatorzy dziękują za ufundowanie ciast i kwiatów dla Pań radnym gminy Cedynia, radnym powiatowym, ZGKiM, sołtysom oraz wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie tego spotkania.

Dziękujemy również pani Halinie Wołosz z firmy Milektron za wspaniały gest w postaci ufundowanych ławek do świetlicy w Golicach oraz wyposażenia ogrodowego. Ten prezent dla Golic – wioski obrazu będzie służył mieszkańcom i gościom na lata.

 

GALERIA