Szukaj

Dzień dziecka w Żelichowie

Dnia 27 maja, w słoneczną sobotę dzieci w Żelichowie miały swój Dzień Dziecka. O godz. 17:00  powitaniem pani sołtys rozpoczęła się część artystyczna dla dzieci.

Wesoły klaun Paulina (takie imię otrzymał od milusińskich) powitał dzieci, które przybyły wraz ze swoimi rodzinami. Zaczęliśmy od malowania farbami swoich mam. Wszystkie malunki były przepiękne i jedyne w swoim rodzaju, a później trafiły na wystawę, gdzie każdy mógł podziwiać (a w szczególności mamusie) jakie zdolne pociechy są w tej miejscowości. Podczas przeróżnych zabaw i konkursów, w których brali również udział dorośli, nie zabrakło radości i uśmiechu, który gościł w tym dniu na twarzach naszych dzieci. Oprócz tego dzieci mogły skorzystać z malowania buziek , a także z balonowych różności, które wyczarowywał klaun i jego pomocnicy. Podczas całej zabawy na dzieci czekał poczęstunek w postaci słodkości, ale również przepyszna kiełbaska z grilla. Za czynny udział w zabawach wszystkie dzieci otrzymały upominki. Na zakończenie ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy pani sołtys i radzie sołeckiej, a także wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie i tym samym przyczynili się do tego, aby ten dzień dla naszych milusińskich był wyjątkowy, pełen radości i uśmiechu.