Szukaj

Turniej piłkarski dla dzieci

W tym roku odbędzie się siódma edycja jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce, w którym po raz pierwszy bierze udział gmina Cedynia.

Planowana rozgrywka w gminie Cedynia odbędzie się 05.05.2017 r.

Młodzi piłkarze zostają wyposażeni przez organizatorów w charakterystyczne dla wylosowanego kraju stroje sportowe, będą mogli zatem poczuć się jak największe gwiazdy piłki nożnej. Wszystkie stroje staną się po turnieju własnością dzieci.
Na uczestników czeka niezliczona ilość atrakcyjnych nagród dodatkowych indywidualnych oraz grupowych w konkursach przeprowadzanych w trakcie trwania imprezy. Dodatkowo każdy otrzyma powitalną paczkę ufundowaną przy pomocy głównego sponsora NETTO, w której zawsze znajdzie się ciekawy Mini Mundialowy gadżet oraz pożywne drugie śniadanie.

W walce o Mini Mundialowe mistrzostwo odbędą się turnieje eliminacyjne we wszystkich uczestniczących gminach oraz wieki finał, który zostanie rozegrany w czerwcu na stadionie ekstraklasowej Pogoni Szczecin.
Po finale przygotowywane jest specjalne wydawnictwo podsumowujące daną edycję z prezentacją gmin, wszystkich uczestniczących drużyn, dużą ilością zdjęć z poszczególnych eliminacji i finału oraz wyników. Wydawnictwo to każdy uczestnik Mini Mundialu otrzyma razem ze świadectwem na koniec roku szkolnego.

Patronat medialny nad imprezą sprawują: Przegląd Sportowy, Radio Szczecin, Głos Szczeciński i Głos Koszaliński, portale zachodniopomorskie-info.eu i ligowiec.net.

Turniej piłkarski dla dzieci