Szukaj

Jarmark wielkanocny w Cedyni

Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w niedzielę 9 kwietnia 2017 roku na jarmark wielkanocny, który odbędzie się przy Placu Wolności w Cedyni w godzinach od 12:30 do 17:00.

Celem jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz dorobku kulturalnego związanego ze świętami wielkanocnymi, a także promocja produktów regionalnych i tradycyjnych. Podczas jarmarku zaprezentują się cedyńskie stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalni rzemieślnicy. Będzie można zobaczyć i spróbować specjałów kuchni wielkanocnej, kupić artykuły związane z tradycją wielkanocną, jak palmy, pisanki, ozdoby oraz  produkty regionalne - miody, sery czy wędliny.

Jarmark wielkanocny w Cedyni

Do aktywnego udziału w tym wydarzeniu zachęcamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów tradycyjnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, społeczności szkolne, a także szkółkarzy, sadowników, producentów kwiatów, hodowców zwierząt.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 31 marca 2017 r.

Informacje dla wystawców: Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 91 41 44 131

Zgłoszenia przyjmujemy również telefonicznie – tel. +48 91 46 93 041.

Zapraszamy również mieszkańców gminy Cedynia do udziału w konkursach plastycznych na palmę wielkanocną i pisankę. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w konkursach znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.cedynia.pl oraz www.ckcedynia.pl.

Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA”

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU w JARMARKU WIELKANOCNYM

Galeria - Jarmark wielkanocny w Cedyni 19.03.2016 r.