Szukaj

Ognisko integracyjne

Dnia 31 sierpnia na polu namiotowym w Cedyni odbyło się ognisko integracyjne połączone z animacjami dla dzieci na zakończenie wakacji.

Ognisko zostało zorganizowane przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu wraz z OSP Cedynia. Podczas spotkania przeprowadziliśmy zabawy dla dzieci, m. inn: tor przeszkód, skoki w workach, „lisie ogonki”, bieg trójnogów, a także zabawy z chustą animacyjną. Nie mogło zabraknąć  przeciągania liny, która przysporzyła wiele emocji dla młodszych i starszych. Oprócz części zabawowej, OSP Cedynia przeprowadziła dla najmłodszych zabawy z wodą , np. strącanie pachołków za pomocą wody. W tej konkurencji udział brali wszyscy chętni, od najmłodszego do najstarszego. Na koniec wszyscy zostali oblani wodą , co było super zabawą. Dzieci mogły również wejść do  wozu strażackiego i zobaczyć go od środka. Po zabawach i wygłupach nadszedł czas na pieczenie kiełbasek. Na koniec spotkania wszyscy ustawiliśmy się do wspólnego zdjęcia.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu pragnie serdecznie podziękować  OSP Cedynia, za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu  tego spotkania.