Szukaj

Żegnaj lato na rok…

Tegoroczny sezon kąpielowy w Cedyni był spokojny i bezwypadkowy. Miejsce Wykorzystywane do Kąpieli było otwarte dla amatorów wypoczynku nad wodą od 4 lipca do 31 sierpnia 2016r.

Otwarcie sezonu poprzedziła renowacja skoczni, odświeżenie plaży i niecki basenu oraz  dosypanie  piasku otrzymanego od Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych w Golicach i dostarczonego bezpłatnie przez p. Kamila Cabana.

Kąpielisko było dostępne dla kąpiących w godzinach od 10:00 do 18:00 w każdy dzień tygodnia a nad ich bezpieczeństwem i porządkiem czuwało 3 ratowników, posiadających niezbędne uprawnienia i dokumenty.

W czasie trwania sezonu kąpielowego zostały przeprowadzone 3 kontrole stanu sanitarno – higienicznego, które nie wykazały żadnych zastrzeżeń. Zostały przeprowadzone również 2 badania wody potwierdzające przydatność wody do kąpieli, która była chlorowana regularnie przez cały sezon kąpielowy. Prace porządkowe oraz związane z utrzymaniem czystości wody, były realizowane we współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni.

Lato nie należało do najcieplejszych, najwyższa temperatura powietrza wynosiła 34 stopnie Celsjusza a temperatura wody 19 stopni Celsjusza. Największa odnotowana liczba plażowiczów w ciągu dnia wynosiła 60 osób.

Sezon przebiegł bez wypadków oraz interwencji Policji.

Serdecznie zapraszamy Państwa w przyszłym roku.