Szukaj

Warsztaty taneczne w Lunow

Już po raz ósmy Centrum Spotkań w Lunow / Niemcy zaprosiło młodzież z Gminy Cedynia na warsztaty taneczne, które odbędą się w dniach 26 lipca do 30 lipca 2016r.

O poranku spod Muzeum Regionalnego, wyjechało dwudziestu młodych uczestników z Gminy Cedynia, którzy dołączą do grupy z Niemiec, tworząc jeden sześćdziesięcioosobowy zespół. Wszyscy uczestnicy warsztatów mają zapewnione bezpłatne posiłki, noclegi a przede wszystkim trening pod okiem profesjonalnej kadry.

Ze strony polskiej, od lat opiekę językową zapewnia pani Jadwiga Migdalska, która jest dobrym duchem polsko niemieckich spotkań na pograniczu.

Wyjazd do Lunow to doskonała możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz wzbogacenia swoich umiejętności tanecznych i językowych. Oprócz warsztatów, organizatorzy zaplanowali spływ kajakowy oraz zwiedzanie najbliższej okolicy.

W dniu zakończenia warsztatów w sobotę 30 lipca o g. 18.00, odbędzie się pokaz tańca uczestników warsztatów, w tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć swoje dzieci, przyjaciół i kolegów na występ do Lunow na Schulstr. 1.

Cedyńskiej młodzieży życzymy sukcesów na parkiecie i dobrego wypoczynku.

Warsztaty taneczne w Lunow