Szukaj

Zapraszamy wystawców na Jarmark Wielkanocny


Zbliża się wiosna, a wraz nią nadchodzi Wielkanoc. Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza serdecznie wszystkie osoby,
które zajmują się rękodziełem do zaprezentowania się na dorocznym Jarmarku Wielkanocnym.

Czytaj więcej...

Cedyńskie talenty muzyczne docenione w Dębnie.

„Qltura dźwięku” to jeden z bardziej prestiżowych przeglądów amatorskiej działalności estradowej organizowany od kilku lat przez  Dębnowski  Ośrodek Kultury. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i wokalno-instrumentalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, bo taką formułę zakłada ten przegląd. Do ostatniej edycji, która odbyła się w sobotę 16 marca zgłosiło się 90 podmiotów wykonawczych, więc zmagania trwały do późnych godzin wieczornych.

Czytaj więcej...

Powitanie wiosny

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na wspólne powitanie wiosny 21 marca 2019 r. (czwartek). Startujemy o godz. 15:30 spod świetlicy Osiedlowej. Mile widziane kolorowe stroje! Czekamy na Was!

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet 2019

Zapraszamy na uroczyste świętowanie Dnia Kobiet w dniu 9 marca 2019 r. do Świetlicy Wiejskiej w Golicach.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie COKiS

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do Chóru Czciborzanie oraz zespołu „Gama”. Zaprasza wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Czytaj więcej...

Walentynkowy zawrót głowy

Święto Zakochanych nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował „Walentynkowy zawrót głowy”. Będą tańce, zabawy walentynkowe, wręczenie walentynek, wybierzemy Miss i Mistera Walentynek.

Czytaj więcej...

Ferie z OPS Cedynia

W ramach ferii zimowych w dniu 8 lutego dzieci z cedyńskich świetlic odwiedziły OSP w Cedyni. Uczestnicy mieli możliwość poznania tajników pracy strażaka, zobaczyć jak wyglądają wozy strażackie, sprzęt służący do gaszenia pożarów, a także ubrania, czy kaski .Przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy przymierzając hełm, czy wsiadając do wozu bojowego. Panowie strażacy przypomnieli również o zasadach bezpieczeństwa i sytuacjach, w których należy zawiadomić straż pożarną.

Czytaj więcej...

Ferie w Cedyni

W kolejnym dniu ferii wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu, po powrocie czekało na nas ognisko. Piekliśmy kiełbaski, ziemniaki, które potem zjedliśmy ze smakiem. Po posileniu się przyszedł czas na zabawy wkoło ogniska. Były skoki w workach, zabawy z hula-hop, lisie ogonki, mumia, ciuciubabka. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Czytaj więcej...

Ferie na półmetku!

W drugi tygodniu ferii przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji oraz zajęcia, podczas których razem z nami spędzicie mile czas.Zapraszamy na gotowanie i smażenie pyszności. Udamy się z wizytą do naszych cedyńskich strażaków, gdzie przyjrzymy się jak wygląda ich praca oraz pójdziemy do lasu. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami. Czekamy na Was!

Czytaj więcej...