Szukaj

Spotkanie o Ekonomii Społecznej

Zapraszamy wszystkich aktywnych mieszkańców gminy Cedynia, liderów, sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji samorządowych na spotkanie o Ekonomii Społecznej, 28 lutego o godz. 17:00 w świetlicy Osiedlowej w Cedyni.

Mały Konkurs Recytatorski

W dniu 28 lutego 2017 w Bibliotece Miejskiej  w Cedyni odbędzie się kolejna edycja Małego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem jest  Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. W konkursie wezmą udział uczniowie szkół z gminy Cedynia.  Jest to gminny konkurs,  podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy zaprezentują się w przeglądzie powiatowym.

Rajd Szlakiem Krzyżackim

Rajd Szlakiem Krzyżackim

Nieliczni miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy skorzystali z zaproszenia Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Cedyńskiej, w niedzielę 19.02.2017r. mieli niepowtarzalną okazję do poznania miejscowości gminy Cedynia leżących na Szlaku Krzyżackim.

Warsztaty robienia lizaków

Warsztaty robienia lizaków

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez Sołectwo Lubiechów Górny i Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu warsztaty cukiernicze.

Wycieczka do lasu

W ramach aktywnych ferii dzieci wraz z opiekunami świetlic wybrały się w dniu wczorajszym na wycieczkę do lasu. Wspaniała słoneczna pogoda zachęcała do spaceru i obserwowania przyrody. Gośćmi specjalnymi wyprawy byli Pani Olga Komorowska oraz pan Zbigniew Prucnal z Nadleśnictwa Mieszkowice, którzy opowiedzieli o pracy leśniczych, o życiu lasu: roślinach i zwierzętach.

Zabawa Walentynkowa - relacja

Skoczna muzyka, czerwone elementy strojów, dobry humor i świetna zabawa – tak wyglądała zabawa walentynkowa, która odbyła się 14.02.2017 w świetlicy osiedlowej w Cedyni w ramach programu „Aktywne Ferie”.